piątek, 31 stycznia 2014

Stylem topielca nie sięgnąć dna

Projekt Triathlon 2014 - Cel Poznań Lotto 1/4 Iron Man

Człowiek to taka dziwna bestia. Kiedy już jej się uda zwlec ociężałe cielsko z kanapy to wymyśla sobie przeróżne zadania. Dopiero co zajadałem się moja ulubioną czekoladą z bakaliami oglądając telewizję, a teraz już mi w głowie ukończenie triathlonu. 
Nie pływaj kilka lat, na rower nie wsiadaj od liceum, a później idź i czyń sobie krzywdę samą. Właściwie to już trochę późno na lamentowanie. Jedyne szczęście to takie, że jednak wybrałem dystans 1/4 Iron Man, bo nie ukrywam nad 1/2 zastanawiałem się długo. Byłem niemal przekonany, że krótszy dystans to będzie za mało dla takiego sportowca jak JA.
Do tego zacnego wydarzania pozostało pół roku - pół roku, z którego połowa czasu to dni zimowe. Co prawda daję już radę przepłynąć kilometr stylem topielca, a na rowerze śmigam połowę wymaganego dystansu to jednak wciąż odrobinkę brakuje do pełni szczęścia.
Kasa wpłacona, sprzęt się po woli kompletuje, tylko pogody odpowiedniej nie ma. Wiadomo - Sorry taki mamy klimat. Nie brałem pod uwagę, że ta pora roku występuje pomiędzy jesienią a wiosną. Szczególik. 

Tylko jak w takich warunkach trenować.
Szkoda, że nie można ukończyć tej trasy teoretycznie, bo na prawdę naczytałem się już sporo o technice pływania i kolarstwie. Mógłbym sobie nadać tytuł Iron Man teorii.

Polub na Facebooku :) Dziękuję

2 komentarze:

 1. Ja w zeszłym roku debiutowałem w Poznaniu :)
  http://pokonac.blogspot.com/2013/08/marzenie-spenione-triathlon-poznan.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję :) Nie ma nic przyjemniejszego niż osiągnąć założony cel :)

   Usuń

Jeżeli masz jakieś pytanie albo chciałbyś coś dodać do posta to zapraszam:) Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...