środa, 5 marca 2014

Darmowy maraton fitness w 2B Active Swarzędz

Coraz bardziej mi się podoba to miejsce

W 2B Active Fitness w Swarzędzu byłem drugi raz - znowu przy okazji darmowego wstępu. 
Tym razem skorzystaliśmy nie z samej siłowni, a z organizowanego darmowego maratonu fitness. Składał się z w sumie czterech zajęć po półtorej godziny zarówno fitness jak i spinning. 

Niestety, jak to zwykle u mnie bywa pomyliłem godziny i zamiast na spinning dostałem się na fitness - wzmocnienie - polegał na treningu wszystkich partii mięśniowych z wykorzystaniem ciężarków, mat i piłek. 
Trening przeprowadzony naprawdę rewelacyjnie, po kolei trenowane były wszystkie partie mięśniowe. Mimo, że należę do osób aktywnych, na drugi dzień czułem ból w niektórych częściach ciała. Całkiem przyjemnie.

Pomimo darmowego wstępu, nie wiele osób zdecydowało się na skorzystanie z bezpłatnych zajęć. Szkoda, bo są prowadzone bardzo profesjonalnie i myślę, że warto wykorzystywać takie sytuacje do sprawdzenia nowych miejsc.

Ceny nieco uległy zmianie - wciąż płaci się za całość dostępnych usług, bez możliwości wyboru konkretnych zajęć. Jeżeli jednak ktoś jest osobą bardzo aktywną, korzystającą i z siłowni i z zajęć fitness typu aerobik, zumba czy spinning cena może być atrakcyjna.

Do tego od niedawna wprowadzono nowe zajęcia w cenie karnetu. 
  •  zajęcia taneczne dla dzieci, 
  • zajęcia dla rodzica z dzieckiem do 7 lat 
  • zajęcia samoobrony.
Warto też, zaznaczyć, że codziennie, również w cenie karnetu, można na czas półtorej godziny treningu zostawić dziecko w strefie zabaw.


Roczny karnet z jednorazową płatnością      - 150 zł / miesiąc
Karnet z co miesięczną płatnością                - 179 zł / miesiąc

Promocja dla Pań do 10 marca                    - 169 zł / miesiąc z 2 miesięcznym wypowiedzeniem

Ocena ogólna
4,5
Atmosfera
4
Trener
5
Prowadzenie treningu
5
Cena
3*
Sala
5
* Jeżeli mielibyśmy chodzić jedynie na siłownię, spining lub aerobik to cena wychodzi bardzo wysoka.
Jeśli jednak bralibyśmy pod uwagę i siłownię i zajęcia fitness i do tego zajęcia dla dzieci i z dziećmi to cena staje się naprawdę bardzo korzystna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli masz jakieś pytanie albo chciałbyś coś dodać do posta to zapraszam:) Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...