czwartek, 3 kwietnia 2014

Ostatnie przemyślenia nad niedzielnym startem

STRONA PRZENIESIONA. ZAPRASZAM


Chyba umyje buty biegowe:)

Niby się nie stresuje, niby chłodna kalkulacja podpowiada, że dam radę, że przeskoczę swój poprzedni czas, ale jednak jest mały niepokój. 
Do startu 3 dni, więc co będzie w niedzielę, kiedy już do ostatniego odliczania pozostanie kilka minut? Czas zwolni, a adrenalina osiągnie poziom maksymalny tego dnia. 

Czuję jak zaczynają pojawiać się pierwsze skoki adrenalinowe. To niespokojne drżenie w rękach, lekkie podjaranie całą sprawa. Przeglądanie trasy, czytanie informatora, planowanie strategii.
Pakiet startowy pewnie odbiorę już w piątek z nadzieją, że koszulka będzie pasować.
Wyznaczony do strefy startu C, czyli tych co biegną na wynik poniżej 1 h 50 minut, czuje się wręcz zobligowany by taki czas uzyskać:)

Zaplanowałem sobie, że pierwsze 10 km pobiegnę z tempem 5:20/km, następne dwa przyśpieszę do 5:15, a dwa kolejne do 5:10.
Resztę muszę dać radę pobiec na 5:05 i dzięki temu na mecie powinien być ładnie wyglądający czas 1:49:45 . Było by baaardzo miło.

Pisząc, uświadomiłem sobie, że moje buty po ostatnich błotnych biegach, co najmniej nie prezentują się przyzwoicie, toteż zamierzam sprawić im niespodziankę. Potraktuje je ciepłą wodą z mydłem i szczoteczką doprowadzając je do odpowiedniego na taki dzień wyglądu. 

Bardzo mi się podoba ostrzeżenie o utrudnieniach w Poznaniu i ta fantastyczna myśl, że to nie ja, tym razem będę stał w korach.

6 komentarzy:

 1. Okazuje się, że mamy taki sam plan. Złamać choć odrobinę 1:50 ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No buty to już wołają o pranie :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to są męskie buty z charakterem, a nie jakieś metroseksualne żeby były wypacykowane:)
   Poważnie, to jeszcze zalśnią jak nowe ;)

   Usuń

Jeżeli masz jakieś pytanie albo chciałbyś coś dodać do posta to zapraszam:) Bardzo dziękuje za pozostawienie komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...